Hotel Benecko Diana

Hotel Diana ležící na Benecku v Krkonoších asi v 900 metrech nad mořem nabízí klientům celoroční provoz v klidném prostředí a nezapomenutelnou dovolenou. Hotel se nachází 10 km severně od Vrchlabí a Jilemnice. Má ideální polohu pro vyznavače zimních sportů a v létě turistiky a cykloturistiky.

Benecko Hotel Diana ubytování 
Hotel Diana má připraveno k ubytování 30 pokojů 2 - 3 lůžkových s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou účelově zařízeny a mají vlastní předsíň a sociální zařízení. K dispozici je televizor se satelitním příjmem. Dětská postýlka zdarma (požadavek je třeba uvést při rezervaci).

Benecko Hotel Diana služby
Vstupní recepce se směnárnou a doplňkovým prodejem. Součástí hotelu je společenská místnost s TV. Vlastní parkoviště u hotelu s uzamykatelnou bránou. V zimních měsících je otevřena půjčovna lyží a v letních měsících je možnost zapůjčení horských kol. Letní měsíce vybízejí k posezení na hotelové letní terase. K dispozici je stolní tenis, biliár, šipky, stolní fotbal, sauna, solárium, vířivá vana, posilovna, dětský koutek a houpačky.

Hotel Diana restaurace a stravování
Příjemné prostředí nabízí restaurace s celodenním provozem a formanka. Stravování - snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře - formou menu nebo ala-carte. Další nabídka - v hotelu lze uspořádat svatební a jiné hostiny, školení, oslavy narozenin, abiturientské večírky.

Dovolená Krkonoše Benecko aktivity v okolí
Sjezdové, běžecké upravené tratě a cvičné louky jsou v okolí jak pro zkušené lyžaře, tak i pro začátečníky. 200 m od hotelu Diana jsou 3 lyžařské vleky. Novinkou je i snowtubing, který je v zimních měsících příjemným zpestřením pro děti. Léto nabízí výlety nebo projížďky na horských kolech po značených cestách, rozsáhlé túry. Nedaleko od hotelu Diana v Kněžicích jsou stálou atrakcí také projížďky na koních.

Hotel Benecko Diana - K hotelu přísluší parkovištěHotel Benecko Diana - disponuje restauracíHotel Benecko Diana -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Benecko Diana - V hotelu je kulečníkHotel Benecko Diana -  je k dispozici letní terasaHotel Benecko Diana - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Benecko Diana - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Benecko Diana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Benecko Diana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou



ADRESA
Hotel Diana, Benecko 46
Benecko 51237 Česká Republika
Hotel-Semily-Diana@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Diana ubytování Benecko Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: